Odkazy - Web ZO ČZS Horní Moštěnice

Přejít na obsah

Odkazy

Odkazy
Seznam .............................Najdu tam co neznám.Nejznámější český vyhledávač a zpravodajský portál.  Zde najdete vše, co hledáte.

Davaztechnik s.r.o............E-shop známé „Moštěnské firmy“, který najdete na webu https://www.davaztechnik.cz/ - odkaz je bohužel blokován, musíte ho sami vložit do vyhledávače ve Vašem počítači.Můžete tak z pohodlí domova vybrat a nechat si dodat na Vaši adresu kvalitní zahradní techniku nebo náhradní díly, které zajistí správné fungování Vaší sekačky, křovinořezu, pily, plotostřihu, traktoru, ....Po domluvě získáte individuální slevu na nabízené stroje.

Drago, spol. s r.o..........Největší regionální firma, která se zabývá převážně výkupem ovoce a prodejem sadbových a konzumních brambor na území celé ČR, je také známá svým internetovým obchodem http://www.drago.cz/, ve kterém nabízí široký sortiment semen, zahrádkářských potřeb a koření pro domácnost. Možná ale nevíte, že ještě levněji nakoupíte na speciální webové stránce společnosti ( odkaz naleznete v záhlaví, v 11/2020 však nebyl dlouhodobě aktualizován).

Český zahrádkářský svaz .......Oficiální webový portál ČSZ. Informace, diskuze,rady pro zahrádkáře.

i-zahrádkář ........................Populární časopis Zahrádkář má svoji elektronickou podobu. Vedle množství tipů a návodů přináší také přehledný kalendář zahrádkářských akcí a obsáhlé diskusní fórum.

Magazín zahrada.................Přehledný a pěkně graficky postavený web obsahuje v několika kategoriích články o zahradničení. Nechybí atlas rostlin a pro zábavu i keltský nebo květinový horoskop.

Bylinky dnes.cz .................Magazín Bylinky dnes je zaměřen na využití bylinek, rostlinek, plodů a produktů vyrobených z těchto zdrojů v našem každodenním životě. Cílem je poskytnout vám návody a rady, které budou užitečné pro vaše zdraví, pomohou zlepšit vaši fyzickou i psychickou pohodu, možná změní malinko váš pohled na svět.

Urbánek Jan  ................. Pěstitel ovocných stromů, kávovníků, kaki, kiwi, tropických a subtropických rostlin. Vynikající videa,jak správně ostříhat, respektivě provézt řez, u ovocných stromů, kiwi a drobných ovocných dřevin. Pokud kliknete na  fotku pana Urbánka v levém horním roku, dostanete se na seznam všech videí, která jsou uveřejněna na Youtube.

Dům a zahrada........................Kvalitně zpracovaný web,který se věnuje aktualitám novým trendům v bydlení,stavbám rodinných domů a zahradě.
 
Zahrádkářův rok ...........................Přehledný a kvalitní webo pro zahrádkáře. Rubriky " Zelenina", "Ovoce", "Okrasná zahrada", Bylinky", "Recepty", "Poradna" nebo "Potřeby pro zahrádkáře" uspokojí i náročné čtenáře. Navíc vše ve vynikající grafické kvalitě. Doporučujeme tento odkaz vyzkoušet

Návrat na obsah